İstanbul Web Tasarım / Web Yazılım

Kimlik olarak yeni olsak da web mimarlığı deneyimlerimiz bu sektörde çok eski olduğumuzu göstermektedir. Ümraniye'de faaliyet gösteren şirketimiz müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Her zaman kalite odaklı projelerimiz, kimliğimizin bir parçası haline gelmiş olup kurumsal web ihtiyaçlarınızı en üst kalitede yapmaya özen göstermekteyiz.. Projelerimizim tüm tasarım aşamasına müşterilerimizi de dahil ediyor,
sizin değerli fikirlerinizi önemsiyor ve istediklerinizi yerine getirmeye çalıyoruz.

Vermekte olduğumuz hizmetlerimiz;

Web Tasarım

brand-image

İstanbul Media , web tasarım alanında uzman kadrosuyla yoluna hız kesmeden devam etmektedir. İstanbul Media olarak sürekli gelişmekte olan teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimize bu yenilikleri sunma gayreti içerisindeyiz. Çağımızın yenilikçi tasarımlarını müşterilerimize sunarak hem müşterilerimizin portföy algısını güçlü tutuyor, hemde müşteri açısından bakış açınızı değiştiriyoruz.

Web Yazılım

brand-image

Uzman yazılım kadromuz sizlerin ihtiyacına göre, basit kullanım arayüzü oluşumuna dikkat ederek, web yazılım ihtiyaçlarınıza kulak veriyor. Web otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli ekibimiz, işinizi web üzerinden yönetmenize imkan sağlamakla birlikte işinize de birçok konuda kolaylık getirecek. Siz işinizi anlatın, biz bu işi web üzerinden nasıl kolay bir şekilde yönetebileceğinizi anlatalım. Online sistemler çağımızın bir gereği haline gelmiş olup sizlerin de bu yeni çağa ayak uydurmanız için web yazılım ekibimiz ile irtibata geçmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Logo,Dergi,Broşür Tasarımları

brand-image

Logo,dergi,broşür tasarımlarınız için grafik bölümü sizlere görsel şov yapmak için bekliyor. Logo ticaretin başladığı yıllardan beri ürünleri, kuruluşları ya da hizmetleri birbirinden ayırt etmeyi sağlayan bir ya da birkaç tipografik karakterden meydana gelen bir nevi işaretleme olarak kullanılmaktadır ve çok önemlidir. Kopya logolar patent konusunda sıkıntı yaratmaktadır. Yaptırdığınız logo başka bir firmaya ait kullanılan görsel bir işaret olabilir. Çünkü birçok tasarımcı zamandan kazanmak için bu yöntemi kullanmaktadır. İstanbul Media olarak logo yapımcılarımız hiçbir kopya kullanmamaktadır.

Marka ve Patent Tescil

brand-image

Günümüzde şirketlerin gücü sahip oldukları maddi varlıklardan çok markalarının değeriyle ölçülmektedir. Gerek prestij gerek maddi getirisi yüksek markaların korunması, korunması için de öncelikle sahibi adına marka tescil edilmesi,art niyetli girişimlerin önlenmesi gerekir. Markanızı korumak için tescil ettirilmesi ve pantent başvurusu yapılması marka değerinizi yükseltecek ve art niyetli girişimcilerden korunmuş olacaktır.

İP Santral & İnternet Servisi

brand-image

İp santral hizmetimiz sayesinde telekom faturalarınızı en az %50 indirmeyi garanti ediyoruz. Şirket profilinizi telefonunuza yansıtıyor, profesyonel çağrı merkezi kurulumunuzu yapıyoruz. Birçok avantajı olmasının yanında konuşma ücreti heryöne 0.069 Kr. / Dk şeklinde olup 1. sınıf dünya ülkelerini de bu ücretle arayabileceksiniz. Türk telekom altyapısı kullanılarak vermiş olduğumuz internet hizmetimiz, kalabalık ağır işleyen ağdan sizi kurtarıyor daha hızlı bir internete kavuşturuyor. Hızlı teknik destek ve daha birçok avantajı için iletişime geçiniz.

Reklam Danışmanlığı

brand-image

Google Adwords reklam danışmanlığı hizmetimiz sayesinde, internet reklamlarınızı sizin adınıza yönetiyor ve maksimum verim almanızı sağlıyoruz. Hareketli reklam (Flash swf Reklam) isteklerinize cevap veriyor, profesyonel reklam ile maliyet/dönüşüm oranınızı maksimum seviyeye çıkarıyoruz.