Seo

İstanbul Seo Hizmeti

İstanbul Seo Hizmeti


İstanbul Seo Hizmetleri

Ümraniye Seo Hizmetleri

ümraniye seo hizmetleri


Web Tasarım, SEO, E ticaret ve Sunucu barındırma hizmetleri alanında 2008 den bu zamana denk sizlere en iyi hizmeti sunmayı ilke edinen istanbul Media, kurumsal bir reklâm ajansıdır.

Neden bir SEO ajansı gerekiyor

Neden bir SEO ajansı gerekiyor


Bizim arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetleri yüksek kalitede sunmak için algoritmik ("doğal" "organik", ya da "özgür") arama sonuçları içinde görünürlüğünü artırmak için tasarlanmıştır, web sitenize trafik hedeflenmiş.

SEO Spider

SEO Spider


Screaming Frog SEO Spider hızlı, tarama analiz ve bir yerinde SEO açısından bir site denetim sağlar. Bu el her sayfasını kontrol nerede olacağını, büyük sitelere orta analiz için özellikle iyi derece emek yoğun (ya da imkansız!) Ve nerede kolayca bir yönlendirme, meta yenileme özledim veya sayfa sorunu çoğaltabilirsiniz.

Google da Yükselmek

Google da Yükselmek


kaynaklarına sahip olmanız için önerilerde bulunduğumuz yazımız sayesinde de web sitenize fayda sağlayacak kaynaklara ulaşabilirsiniz. Tıklayınız.

Seo Makale Nasıl Yazılır

Seo Makale Nasıl Yazılır


Duruma göre bu 10 taneye kadar çıkabilir. Ancak abartılması, kelimeyi çok geçireceksiniz diye defalarca tekrarlanması spam olarak algılanacaktır. Anahtar kelimelerinizi ilk cümlelerde ve ilk 100 kelimede daha yoğun kullanın.

Backlink almak

Backlink almak


SEO’da backlink aslında derin bir konudur. Eğer Google sıralamasında herhangi bir sorun yaşıyorsanız, veya son Google güncellemelerinde sıralamada düşmüşseniz

Mobil Seo

Mobil Seo Teknik Çalışmalar


Sitenizin mobil versiyonundan gerektiği gibi verim alabilmek için sitenizin alt yapısını mobil platformlara has teknik özelliklere adapte etmenizin gerekmektedir.

Anahtar Kelime Konumlandırma

Anahtar Kelime Konumlandırma


Anahtar Kelimelerin site içerisinde mutlaka bulunması gereken konumların neler olduğunu meselesine açıklık getirerek konumuza devam edelim.

Google Analytıcs

Google Analytics


Google Analytics, sitenize ekleyeceğiniz JavaScript kodu ve çerezler yardımıyla çalışır ve gerekli bilgileri toplar. Google analytics aracılığı ile sitenizi kaç kişinin ziyaret ettiğini


Toplam 17 sonuç bulundu. 1. Sayfadasınız. 1 - 10 arası gösteriliyor.